Субота, 20.04.2024, 18:10

2018-2019 навчальний рік
10.10.2018, 19:53

Переможці та призери конкурсів у 2018-2019 навчальному році

Драгой Яніна Миколаївна  (10 клас)

• ІІ місце в ІІ етапі математичних змагань ім.. Остроградського (вчитель Коваль Л.О.)
  • І місце на ІІ етапі Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика (вчитель Караманець Т.А.)

Омелян Дмитро Володимирович (10 клас)

• І місце в ІІ етапі математичних змагань ім.. Остроградського (вчитель Коваль Л.О.)

Вокальний колектив «Росяночка» (молодша група)

• І місце у конкурсі патріотичного вірша, пісні, малюнка «До українців» (керівник Москаленко Н.В.)

Вокальний колектив «Росяночка» (старша група)

• І місце на Всеукраїнському фестивалі – конкурсі мистецтв «Сяйво ПервоЦвітів»(керівник Москаленко Н.В.)

Сухина Ірина Юріївна (11 клас)

• ІІ місце на Всеукраїнському фестивалі – конкурсі мистецтв «Сяйво ПервоЦвітів»(керівник Москаленко Н.В.)

Дубина Анастасія Євгеніївна(8-Б клас)

• І місце у конкурсі патріотичного вірша, пісні, малюнка «До українців» (керівник Шаповал О.Н.)

Безклинська Мілєна Максимівна (8-А клас)

• ІІ місце у конкурсі патріотичного вірша, пісні, малюнка «До українців» (керівник Трахтман Л.Ф.)

Глущенко Аліна Анатоліївна (10 клас)

• І місце у конкурсі патріотичного вірша, пісні, малюнка «До українців» (керівник Трахтман Л.Ф.)
  • ІІ місце на ІІ етапі мовно-літературного конкурсу  ім.  Шевченка (вчитель Караманець Т.А.)

Зінзюра Ксенія Олегівна (4-А клас)

• І місце у конкурсі патріотичного вірша, пісні, малюнка «До українців» (керівник Сокур І.А.)

Корхов Вікторія Володимирівна (5 клас)

• ІІІ місце у конкурсі патріотичного вірша, пісні, малюнка «До українців» (керівник Мулявка І.В.)

Яременко Інна Олегівна (11 клас)

• ІІ місце у конкурсі патріотичного вірша, пісні, малюнка «До українців» (керівник Мулявка І.В.)

Вітряк Ірина Вікторівна  (10 клас)

• І місце на ІІ етапі мовно-літературного конкурсу  ім.  Шевченка (вчитель Караманець Т.А.)

Безклинський Олексій Максимович (3-Б клас)

• І місце на ІІ етапі Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика (вчитель Мулявка В.П.)

Мелькова Софія Дмитрівна (4-Б клас)

• І місце на ІІ етапі Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика (вчитель Сідень Т.В.)

Сапон Юлія Віталіївна  (9-А клас)

• І місце на ІІ етапі Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика (вчитель Стіба Н.О.)
  • І місце на ІІ етапі мовно-літературного конкурсу  ім.  Шевченка (вчитель Стіба Н.О.)

Жданова Анастасія Володимирівна  (10 клас)

• І місце в обласному конкурсі творчих робіт для школярів та юнацтва «Громада моєї мрії» (вчитель Коваль Л.О.)

Категорія: Переможці конкурсів | Додав: shasholko
Переглядів: 357 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0