|
Харківський регіональний центр оцінювання якості освіти,
61022, м. Харків, майдан Свободи, 6, оф. 463,
т. (057) 705 07 37, office@zno-kharkiv.org.ua
|
12.11.2018 ПРЕС-РЕЛІЗ
КОРИСНА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ УЧАСНИКА ЗНО-2019
ПЕРЕЛІК КОНКУРСНИХ ПРЕДМЕТІВ
Перелік конкурсних предметів для вступу на навчання для здобуття освітнього ступеня бакалавра (магістра медичного, фармацевтичного та ветеринарного спрямувань) подано у додатку 4 наказу Міністерства освіти і науки України від 11.10.2018 року № 1096.
У додатку (окрім обов’язкового конкурсний предмету для усіх спеціальностей та галузей знань – української мови і літератури) зазначені другий та третій конкурсні предмети з усіх спеціальностей (відбулися зміни порівняно з 2018 роком).
ТЕРМІН ДІЇ СЕРТИФІКАТІВ ЗНО
В 2019 році до закладів вищої освіти приймаються сертифікати ЗНО 2017, 2018 та 2019 років.
Результати з англійської, французької, німецької та іспанської мов приймаються тільки з сертифікатів 2018 та 2019 років.
Вступники можуть подати до семи заяв на місця державного та регіонального замовлення не більше ніж на чотири спеціальності.
ХАРАКТЕРИСТИКИ СЕРТИФІКАЦІЙНИХ РОБІТ
На сайті УЦОЯО (testportal.gov.ua) в розділі «Предмети» можна ознайомитися з характеристиками сертифікаційних робіт та критеріями оцінювання завдань відкритої форми з розгорнутою відповіддю.
МЕДИЧНИЙ та ПРАВНИЧИЙ НАПРЯМИ НАВЧАННЯ
Мінімальні значення кількості балів з вступних випробувань для вступу на основі повної загальної середньої освіти для спеціальностей «Стоматологія», «Медицина», «Педіатрія», галузі знань «Охорона здоров’я» з другого та третього конкурсних предметів – не менше 150 балів (біологія, хімія, фізика, математика). Не менше 130 балів – для спеціальностей «Фармація, промислова фармація», «Право», «Публічне управління і право», «Міжнародні відносини».
ПРОВЕДЕННЯ ЗНО ДЛЯ ОСІБ ІЗ ГЛИБОКИМИ ПОРУШЕННЯМИ ЗОРУ
Для осіб з глибоким порушенням зору, які бажають здобувати вищу освіту на основі повної загальної середньої освіти, тести з української мови і літератури, математики, історії України, біології будуть адаптовані для використання шрифту Брайля.
Також під час додаткової сесії ЗНО-2019 буде організовано апробацію технології проведення ЗНО з української мови і літератури, математики, історії України, біології, яка передбачає використання комп’ютерної техніки та спеціальних програмних засобів для сліпих і слабозорих людей.
Більше інформації про ЗНО: Український центр оцінювання якості освіти: www. testportal.gov.ua, Харківський регіональний центр оцінювання якості освіти: www.zno-kharkiv.org.ua
Директор – Сидоренко Олександр Леонідович, доктор соціологічних наук, професор, член-кореспондент НАПН України, 057 705 15 64Додаткова інформація з питань ЗНО: Якушева Олена Сергіївна, спеціаліст із зв’язків з громадськістю (057) 705 07 37, 097 83 23 496 |