П`ятниця, 17.05.2024, 08:45

Зустріч гостей
01.03.2017, 20:59

28 лютого 2017 року відбувся круглий стіл на тему «Проблеми та досягнення децентралізації на прикладі Піщанської об’єднаної територіальної громади». Голова Онуфріївської районної державної адміністрації разом з працівниками РДА, депутатами сільських рад Онуфріївського району Кіровоградської області, депутатами районної ради, сільськими головами, директором школи, головою ветеранської організації та фермерами Онуфріївського району змогли оцінити результати децентралізації Піщанської громади за 2016 рік.

Директор Піщанської гімназії Ткаченко В.І. провів екскурсію по навчальному закладу  для представників Онуфріївського району. Директор показав гімназію, в якій зробили капітальний ремонт окремих приміщень та інженерних мереж, відремонтували їдальню та буфет, побудували огорожу, доріжку тротуарну, здійснили капітальний ремонт під’їзної дороги до гімназії. Всього на суму більш, як п’ять мільйонів гривень. «Об‘єднані територіальні громади відтепер відповідальні за середню освіту. Протягом 2016 року було відремонтовано багато об’єктів  гімназії, закуплено шкільний автобус та комп‘ютерну техніку. На нинішньому етапі потрібне значне поліпшення якості навчання, аби діти у навчальному закладі отримали знання, навички та вміння, які забезпечать їм можливість для адаптації у світі, що динамічно змінюється та стає дедалі більш конкурентним» - головний мессидж освітнього сьогодення, підсумував  у своїй презентації Вадим Іванович.

Переглядів: 241 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0