До Дня пам’яті героїв Крут в бібліотеці Піщанського ліцею експонується книжкова виставка «Згадаймо юність, що горіла в Крутах», яка розповідає про героїчний подвиг київських студентів під Крутами.
Бій під Крутами – це героїчна й водночас трагічна подія. Вона знаменувала початок нової епохи національного пробудження українців, усвідомлення права жити на власній землі та святого обов’язку – боронити її.
![На зображенні може бути: 2 людини, газетний кіоск та текст](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/423132513_1777435042668412_2268228231337363927_n.jpg?stp=dst-jpg_p843x403&_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=c42490&_nc_ohc=4xd8Ng32C9wAX9SlcZr&_nc_oc=AQmavDYypqpN94ziLr7IIxOi3OYa8DQdvL6CpxiZVJvqon-JkRnOTBh6FBEDD0wdNUw&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=00_AfCfigKL4plSHeSs1_S4qazgT2g9H2SVaCKHkutPjjb9kQ&oe=65C4ED82)
|