П`ятниця, 18.10.2024, 09:56

Вітаємо призерів обласного конкурсу "Учитель року - 2017"!
28.01.2017, 18:50

Вітання лауреатам обласного конкурсу «Учитель року - 2017», учителям Піщанської гімназії Піщанської сільської ради - Світлані Іванівні Шашолко та Наталії Володимирівні Москаленко, з нагоди визначної перемоги!
24 січня 2017 року Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти ім. М.В.Остроградського гостинно вітав у своїх стінах учасників очного етапу обласного конкурсу «Учитель року – 2017». Серед 20 учасників конкурсу два педагога Піщанської гімназії Піщанської сільської ради Світлана Шашолко та Наталія Москаленко - учасниці в номінаціях «Інформатика» й «Музичне мистецтво», захищали честь Піщанської громади й Кременчуького району в очному етапі обласного конкурсу. 25 січня 2017 року на базі Полтавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 відбулися конкурсні випробування для учителів. Цього дня учасники проводили майстер-класи «Я роблю це так» та виконували практичні роботи. 26 січня 2017 року на педагогів чекало найвідповідальніше випробування – проведення уроку. Варто зазначити, що тему уроку і клас, у якому проводитимуть урок, конкурсанти дізналися тільки напередодні за допомогою жеребкування. Тому лише за одну ніч учителі повинні були підготувати свій найкращий урок. І вони це з гідністю продемонстрували. Уроки, проведені учителями в різних класах з різних тем, характеризувалися високим рівнем підготовки, різноманітністю методичних форм, використанням інтерактивних методів навчання. Так, Світлана Шашолко, на майстер-класі підготувала своїм колегам леготехнології та їх використання на уроках інформатики. А також різні способи проведення квестів під час вивчення предмету «Інформатика». На високому професійному рівні пройшов урок Світлани Іванівни в 10 класі на тему «Системи опрацювання числових даних. Табличний процесор». Наталія Москаленко на уроці музичного мистецтва у 7 класі чудово розкрила тему джазу, діти творчо імпровізували під музику Короля джазу - Луї Армстронга. Фахово й творчо провела Наталія Володимирівна практичне заняття – розучування пісні. В цілому конкурсанти заявили про себе як про креативних , фахово- компетентних, творчих особистостей. Заключний етап урочистої церемонії закриття конкурсу проходив у Полтавському художньому музеї, Галереї мистецтв імені Миколи Ярошенка. Наші учителі були урочисто нагороджені стрічками переможців та лауреатів, дипломами та грошовими преміями. Також вони отримали додаткові винагороди від Полтавської обласної організації профспілки педагогічних працівників. Після урочистої частини перед глядачами виступив камерний ансамбль Полтавського державного музичного училища ім. М. Лисенка. Шановні колеги! Прийміть найщиріші вітання і вдячність за цю високу перемогу. Міцного здоров’я Вам, успіхів і подальших перемог!

Переглядів: 254 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0