Субота, 27.07.2024, 09:19

Відкриття меморіальних дошок на честь загиблих воїнів АТО.
13.10.2016, 18:35

Відкриття меморіальних дошок на честь загиблих воїнів АТО.

Лінійка-реквієм.

Не дивлячись на складні погодні умови, всі учні Піщанської гімназії вишикувались о 12.30 на лінійку-реквієм на честь загиблих в АТО наших випускників Андрусенка Дмитра, Кирилова Антона, Шаповала Володимира.

На лінійці були присутні голова  Піщанської  об'єднаної територіальної громади Красницький  О.П, його заступники Кусяка Є.В та Компанієць В.А, начальник відділу освіти, молоді та спорту виконавчаго комітету Піщанської сільської ради Павлиш З.В, військовослужбовці військової частини 3059 (учасники АТО), серед яких випускники нашої  гімназії та виконуючий обов’язки військового комісару Волков М.Г, родичі та однокласники загиблих.

Меморіальні дошки відкривали голова села та воїни АТО Полосін Артур та Барта Золтал. Під час лінійки були прочитані хвилюючі вірші учнями, вчителями, однокласниками загиблих, які нікого не могли залишити байдужими.

Зі слізьми на очах та болем у серці виступила Валентина Шаповал, син якої

Володимир загинув, як герой під містечком Щастя. Вона подякувала всім присутнім за ту світлу пам'ять, яку вони зберігають у своїх серцях. А однокласник Володі, до того ще й друг і тезка, практично не зміг нічого сказати, бо настільки хвилювався, що перехопило дух.

Нещодавно учні Піщанської гімназії відправили гуманітарну допомогу в зону АТО. Її отримали бойові побратими Шаповала у місті Щастя, що на Луганщині (саме там, де він захищав кордони України і де загинув за її незалежність).

Навіть заступнику військового комісара майору Волкову емоції не дали можливості закінчити промову.

Україна - мирна держава, українці-толерантні, ввічливі люди. Ми – єдина Україна.

Перемога буде за нами. Єдина Україна -  іншого шляху в нас немає!      Подвиг має своє ім'я

Переглядів: 248 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0