21.10.2016 р.у стінах Піщанської гімназії традиційно відбулося Свято осені. Декорації милували око присутніх та створювали відчуття естетичної насолоди, комфорту, а вальс, виконаний вихованцями Гулака Є.П., став окрасою вечора. Чудова змагальна атмосфера панувала у залі. Свої таланти, вміння , знання продемонстрували учасники команд 8-9 класів.У конкурсі "Осінній атракціон" виграв учень 8-Б класу. Перегляд відеороликів "Наш клас " викликав шквал емоцій. У перервах між конкурсами глядачі не сумували, бо їх розважали художніми номерами дівчата 9-А та 8-х класів. Перемога дісталась команді 9-Б класу.Вітаємо!
Свято пройшло у колі друзів, у барвах осені, подарувало усім радість творчості та море позитиву. До нових зустрічей, чарівнице Осене!
Оргкомітет 10 класу
![](/1novini/IMG_3796.jpg)
![](/1novini/IMG_3787.jpg)
![](/1novini/IMG_3790.jpg)
![](/1novini/IMG_3795.jpg)
![](/1novini/IMG_3804.jpg)
![](/1novini/IMG_3817.jpg)
![](/1novini/bez_nazvanija.jpg)
|