Субота, 04.05.2024, 00:32

Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності
22.05.2017, 15:19

З 15.05.2017 по 19.05.2017 р. у Піщанській гімназії  проводився Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності, під час якого було проведено наступні заходи:  лінійку на тему: «Збережи себе сам»,  конкурс малюнків «Один удома» серед учнів 5-7 класів, виховні години у 1-11 класах на тему: «Безпека дитини в школі і дома», у 1-11 класах проведено бесіди по попередженню нещасних випадків та травматизму під час навчальних екскурсій, навчальної практики та літніх канікул, виготовлено колаж «Найбільші техногенні катастрофи людства», організовано написання творів на тему «Героїчна професія - рятувальник» у 8-х класах, 16.05.2017 р. проведено День цивільного захисту, поновлено інформаційно-довідкові куточки з питань безпеки життєдіяльності, відпрацьовано надання першої допомоги травмованим і потерпілим, проведено дебати на тему: «Паління - чи це загроза для здоров'я людини», проведено практичні заняття з евакуації на випадок виникнення надзвичайних ситуацій природного та техногенного характеру, проведено конкурси та вікторини на знання правил безпечної поведінки з питань безпеки життєдіяльності, проведено батьківські збори щодо запобігання невиробничому травматизму серед дітей, відкриті уроки з питань безпечної життєдіяльності із залученням працівників МНС України, організовано перегляд відеофільмів про надзвичайні ситуації та загрози, які вони несуть, про героїчну працю рятувальників, у 1-4 класах проведено виховний захід під рубрикою «Це повинен знати кожен».

Переглядів: 299 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0