П`ятниця, 17.05.2024, 06:38

Свято спорту, здоров’я і краси
11.09.2016, 13:05

Дев’ятого вересня Піщанська гімназія відзначала Свято спорту. Розпочалося це дійство урочистою лінійкою, під час якої відбувся винос Олімпійського Прапору та Олімпійського вогню. А далі у повітря злетіли голуби під супровід пісні «Європа», слова якої закликають до миру, дружби та здорового способу життя.

Ми стали свідками справжнього дійства – параду юних спортсменів – переможців районних та обласних змагань з футболу, гандболу, баскетболу.

Юні гімнасти продемонстрували справжній майстер-клас. Аплодуючи їм, кожен клас промовляв свій спортивний девіз.

Учні, як Піщанської гімназії  назвали це свято найулюбленішим, тому що мають можливість позмагатись у силі, спритності, винахідливості, кмітливості і просто відпочити. Вони добре розуміють, що для того, щоб завоювати спортивну нагороду, треба докласти немало зусиль, важко працювати, бути наполегливими. І, хоча, до олімпійських рекордів їм ще далеко, проте, у кожного є своя олімпійська висота, своя олімпійська сходинка.

Головне – вірити у свої сили, мати велике бажання досягти успіху.

Із чудовим святом Мужності і натхнення учнів привітали начальник відділу освіти, молоді та спорту виконкому Піщанської сільської ради Павлиш З. В. та заступник голови Піщанської об’єднаної територіальної громади Компанієць В. А.

Після лінійки розпочалися різноманітні спортивні змагання і конкурси, рухливі ігри, перетягування канату, футбол, міні – футбол, веселі старти, віджимання на паралельних брусах і, звичайно, шашки та шахи.

Побувавши на цьому святі, ми ще раз переконалися у справедливості слів

«О, спорт!

Ти – мужність!

Ти – натхнення!