Неділя, 08.09.2024, 03:32

Семінар-практикум для вчителів історії
15.12.2016, 20:08

13.12.2016 науково-методичним кабінетом відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Піщанської сільської ради на базі Піщанської гімназії проведено семінар-практикум для учителів історії та правознавства з теми «Соціалізація дітей та учнівської молоді в сучасному освітньому просторі». Присутні на семінарі окреслили коло питань, які стосуються соціалізації учнівської молоді та впливу засобів масової інформації на дитину. Зазначили, що процеси виховання і соціалізації протікають паралельно і водночас незалежно один від одного, хоча і спрямовані на становлення особистості, набуття людиною свого місця в житті.. Учителі історії та правознавства Піщанської ОТГ шукали відповіді на дуже важливі питання: «Що допомагає людині дістатися вищих соціальних щаблів у суспільстві?» «Як допомогти учню знайти своє покликання, стати успішним? Зосередили увагу на ранній соціалізації, яка здійснюється в сім’ї, де складаються перші уявлення про світ, про добро і зло, дитина усвідомлює себе. Наступний «пункт» соціалізації – ШКОЛА.
Цей заклад завжди відігравав велику роль у житті людини. Більшу частину дитинства людина проводить у школі. Тут проходять найбільш складні вікові періоди її розвитку. Школа для дитини не просто заклад, де вона отримує систему знань про навколишній світ, школа — це місце, де дитина засвоює різноманітні соціальні ролі, готує себе до дорослого життя. Отже, велика відповідальність за соціалізацію наших учнів покладено саме на учителя.
Педагоги зазначили, що тільки спільними зусиллями сім’ї та школи можна зробити дитину успішною, навчити долати життєві перепони та досягати впевнено мети.

Переглядів: 258 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0