Неділя, 20.07.2025, 08:12
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Мої файли [0]
Новини [1138]
Учнівський колектив [7]
Матеріальна база [11]
Методична робота [2]
Олімпіади [1]
МАН [1]
Конкурси [0]
Надбання учителів [61]
Структура навчального року [5]
Навчальні плани [4]
ДПА [14]
Правовиховна робота [4]
Калейдоскоп виховних заходів [11]
Просвітницька робота соціального педагога [7]
Методичні матеріали [3]
Учням [3]
Батькам [10]
Вчителям [12]
Батькам [15]
Учням [166]
Учителям [8]
Основна сесія [23]
Результати ЗНО [5]
Переможці олімпіад [6]
Переможці МАН [7]
Переможці конкурсів [6]
Спортивні досягнення [5]
Досягнення вчителів [11]
Медалісти [16]
Відмінники навчання [8]
Вітаємо [42]
Національно-патріотичне виховання [3]
Інформаційна відкритість [10]
Протидія булінгу [6]
Інклюзивна освіта [2]
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Файли » Новини

Семінар- практикум
12.04.2018, 21:01

12 квітня на базі Піщанської гімназії відбувся семінар- практикум вчителів фізичної культури, «Захисту Вітчизни», педагогів- організаторів, класних керівників.
Тема семінару « Військово- патріотичне виховання як складова національно- патріотичного виховання.» В практичній частині семінару викладач предмету «Захист Вітчизни» Ю.С. Хмарук розповів про поводження з вибухово- небезпечними речовинами та продемонстрував їх в якості макетів. Медпрацівник Сень Т.В показала, як треба надавати першу медичну допомогу в критичних для людей ситуаціях. Учні Піщанської гімназії в межах реалізації Концепції національно-
патріотичного виховання дітей та молоді запросили всіх присутніх до своєї «Поетичної вітальні», де прочитали авторські вірші на відповідну тематику. Учитель фізичного виховання Махал Т.Г розповіла про здійснення патріотичного виховання на уроках і в позакласній роботі. Про патріотичне виховання молоді на сучасному етапі викладання предмету « Захист Вітчизни» наголосив в своєму виступі вчитель Краплина І.М. Всі присутні переглянули відео про лінійку Пам’яті, під час якої було відкрито меморіальні дошки трьом випускникам нашого навчального закладу та вшановано пам'ять про них. А пам'ять про героїв буде жити вічно!

Категорія: Новини | Додав: shasholko
Переглядів: 265 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт
Погода
Відвідування сайту
MyCounter - счётчик и статистика
Пошук
Друзі сайту
Copyright MyCorp © 2025uCoz