Щороку 22 січня ми відзначаємо одне із знакових свят української держави - День Соборності України. Цей день - проголошення Акта Злуки Української Народної Республики та Західно - української Народної Республики. Акт Злуки, проголошений 105 років тому -22січня 1919 року на Софійському майдані в Києві, став епохальною історичною подією, коли українські землі об'єдналися в одній державі.
До цієї події в бібліотеці Піщанського ліцею оформлена тематична виставка" На шляху до Соборності України".![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf7/1.5/16/1f4d6.png) ![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/ta2/1.5/16/1f4da.png) ![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf7/1.5/16/1f4d6.png)
![На зображенні може бути: газетний кіоск та текст](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/422299920_1773599813051935_3960148065150364382_n.jpg?stp=dst-jpg_p843x403&_nc_cat=110&ccb=1-7&_nc_sid=c42490&_nc_ohc=trT2sBLCf5cAX_wIVyD&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=00_AfAmIOokWRAx4xrzc518gy4_-aEEP-V1_elLerVPxgCYbg&oe=65B904E5)
|