Неділя, 08.09.2024, 05:48

МАН стартує!
03.12.2016, 09:31

2 грудня 2016 року стартував І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Полтавського територіального відділення Малої академії наук України у 2016/2017 навчальному році. Нагадаємо, що І етап буде проведено у три тури: перший тур – написання контрольних робіт – 02 грудня 2016 року, Білецьківський  НВК; другий тур – з 05 по 09 грудня 2016 року (рецензування науково-дослідницьких  робіт, відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту),  третій тур - захист науково-дослідницьких робіт – 11 грудня 2016 року, Білецьківський НВК.

Від Піщанської об’єднаної територіальної громади в конкурсі взяли участь вісім учнів:  Вітряк Ірина (9-а клас) - Піщанська гімназія, відділення хімії та біології, секція психологія, науковий керівник - Лобан І. Л.; Радченко Денис (10 клас) - Піщанська гімназія, відділення економіки,  секція фінанси, грошовий обіг і кредит, науковий керівник - Коваль Л. О.; Губенко Дарія (11 клас) - Піщанська гімназія, відділення літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства, секція українська література, науковий керівник - Шаповал О.Н.; Голінченко Олена (11 клас) - Піщанська гімназія, відділення літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства, секція зарубіжна література, науковий керівник - Пилипенко Л. Б.; Назаренко Данило (11 клас) - Піщанська гімназія, відділення хімії та біології, секція медицина, науковий керівник - Ткаченко Ю.М.; Корхов Аліна (10 клас) - Піщанська гімназія відділення хімії та біології,  секція валеологія, науковий керівник – Ткаченко Ю.М.; Жданова Анастасія (8-б клас) - Піщанська гімназія, відділення економіки секція мікроекономіка та макроекономіка науковий керівник – Коваль Л.О.; Геріна Діана (9 клас) -  Кривушівський НВК, відділення хімії та біології, секція валеологія, науковий керівник - Остапенко С.А. Успіхів Вам, юні науковці, і перемог!

Засідання нукового товариства

Губенко Дарія з керівником Шаповал О.Н.

Голінченко Олена з керівником Пилипенко Л.Б.

Назаренко Данило та Корхов Аліна з керівником Ткаченко Ю.М.

Жданова Анастасія та Радченко Денис з керівником Коваль Л.О.

Переглядів: 314 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0