Коваль - професія нині рідкісна, але досить корисна і престижна, особливо під час війни. Сьогодні до нас завітав відомий коваль і волонтер - Олександр Шкурапет. Діти мали можливість поспілкуватися з Олександром Васильовичем, задати запитання, потримати вироби майстра: скоби, окопні свічки, траншейні пічки. Особливо учнів зацікавило, як функціонують пічки, адаптовані під працю на окопних свічках. Діти подякували ковалю за цікаву розповідь і допомогу ЗСУ. Нехай Вам щастить!
![На зображенні може бути: 2 людини та текст](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/428210131_3738913879727808_6048431577291331205_n.jpg?_nc_cat=105&ccb=1-7&_nc_sid=c42490&_nc_ohc=vjwnMgjll9YAX9TYssq&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=00_AfDiOJtuBddD2xhYG-qdULjnZYBJpyaefHbTBCwVxYm_Hg&oe=65DBBF96)
|