Субота, 18.05.2024, 14:30

14.03.2024, 12:22

Начальник відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Піщанської сільської ради Світлана Крупа відзначила активних учасників ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Полтавського територіального відділення Малої академії наук України у 2023/2024 навчальному році.

01-04 березня 2024 року у форматі онлайн відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Полтавського територіального відділення Малої академії наук України у 2023/2024 навчальному році.

На розгляд обласного журі було подано 549 дослідницьких проєкти учнів – членів Полтавського територіального відділення Малої академії наук України.

До роботи у складі конкурсних комісій було залучено 189 членів журі.

Наукове товариство учнів Піщанської сільської ради представляли юні дослідники з ОЗ Піщанський ліцей:

- Івасенко Діана, 11 клас, секція «Українська література», керівник Ковальова Ірина Леонідівна, вчитель української мови та літератури ОЗ Піщанський ліцей.

- Канівецька Анастасія, 10 клас, секція «Історія України», керівник Лобан Інна Леонідівна, вчитель історії ОЗ Піщанський ліцей.

- Сірооченко Софія, 11 клас. секція «Кібербезпека» , керівник Лобан Інна Леонідівна, соціальний педагог ОЗ Піщанський ліцей.

Юні дослідники гідно захистили свої наукові дослідження.Дослідницька робота Сірооченко Софії та її керівника Лобан Інни Леонідівни відзначена подяками Комунального закладу Полтавської обласної ради «Полтавська обласна Мала Академія Наук».

Виконуючий обов’язки директора Комунального закладу Полтавської обласної ради «Полтавська обласна Мала Академія Наук» Валерій Биков під час закриття Конкурсу відмітив, що у 45 секціях не було слабких робіт.

Звичайно, кожна робота відрізняється своїми напрацюваннями та дослідженнями.

Той урок, який отримують учні під час конкурсу-захисту робіт Малої Академії Наук, обов’язково знадобиться дітям у майбутньому житті, додасть більше знань та впевненості при спілкуванні та умінні відстоювати свої знання та позиції.

Дякуємо вам, дорогі діти, що ви попри війну продовжуєте займатися науковою діяльністю.

Слова щирої вдячності висловлюємо науковим керівникам, які у власний вільний час ведуть роботу з обдарованою молоддю, розкривають таланти й здібності для максимальної їх реалізації, роблять вагомий внесок у підготовку наукової еліти нашого майбутнього – наукової еліти України!

Дякуємо адміністрації ОЗ Піщанський ліцей в особі директора Вадима Івановича Ткаченка за створення відповідних умов у справі формування інтелектуального та науково-освітнього потенціалу юних дослідників.

Сьогодні дуже важливо, щоб якомога більше дітей долучалося до науки, робили перші кроки у науковому пошуку, здобувало досвід захисту наукових робіт.

Сподіваємося на подальшу плідну діяльність наукового товариства учнів Піщанської сільської ради.

На зображенні може бути: 7 людей, люди навчаються та текст

Переглядів: 14 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0