П`ятниця, 17.05.2024, 06:26

День Державного Прапора України та День Незалежності України
27.08.2016, 17:35

З нагоди відзначення Дня Державного Прапора України, 25 річниці Незалежності України та з метою виховання в учнів почуття патріотизму, свідомої громадянської зрілості, шанобливого ставлення до державних символів України, почуття гордості за власну державу в стінах гімназії організовано ряд заходів. Бібліотекар Жданова Т.В. у бібліотеці оформила тематичну книжкову виставку «25 років Незалежності». Класні керівники 5 – 11 класів разом з учнями по класах оновили  куточки «Державні символи України». Класний керівник 8-Б класу Коваль Л.О. та музичний керівник Москаленко Н.В.  провели музичну  годину державності «Україно, любий край, щиру пісню заспівай», а вчитель образотворчого мистецтва Шаповал О.Б. організувала конкурс малюнків на тему:  «Я українець і я цим горджуся». Психологічною службою на чолі з психологом гімназії Чикун Л.М. та соціальним педагогом Лобан І.Л. було організовано круглий стіл  “Історія нашого прапора”. Учнівське самоврядування навчального закладу організували покладання квітів до могили героя АТО, випускника гімназії Дмитра Андрусенка і вшанували пам'ять загиблих воїнів  хвилиною мовчання.

Не зважаючи на те, що ще літо, діти на канікулах, а вчителі у відпустці, до святкування  долучилися як педагогічний так  і учнівський колективи.

Переглядів: 265 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0