21 лютого – Міжнародний день рідної мови. Це свято відзначає уся наша держава. Цивілізоване суспільство не може існувати без мови – засобу спілкування між людьми, засобу вираження думки і передачі досвіду сучасникам і наступним поколінням.
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/ta2/1.5/16/1f4da.png) ![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t25/1.5/16/1f4dd.png) Сьогодні ми є свідками відродження української мови. Вона заграла усіма барвами мелодійного українського слова в освітніх закладах, на вулицях міст і сіл. Люблячи і вивчаючи рідну мову, учні виявляють свідоме бажання бути гідними громадянами своєї держави.
![На зображенні може бути: 3 людини та текст](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/428608561_1791415517937031_9020496556496308425_n.jpg?_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=c42490&_nc_ohc=_zw3vpA71iQAX8IIDYT&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=00_AfADhOASs_Sect-E2fBHryh40XZUAku_2nkTpTrsXJIU4A&oe=65DB43DF)
|