Субота, 20.04.2024, 18:35

Головна » Файли » ДПА

Результати ДПА у 9 класі
13.08.2018, 08:49

Усього в 9-х класах було 31 учень. Складали ДПА – 31 учень. Звільнених від державної підсумкової атестації за станом здоров’я не було.

Узагальнені результати атестації подані в таблиці:

№ п\п

Предмети

К-сть учнів

Рівень навчальних досягнень за рік

К-сть учнів, що проходили атестацію

Результати ДПА

37

17

0

Результати державної підсумкової атестації  з української мови (диктант)  у 9-Б (вч.Караманець Т.А.)  є такими: високий рівень – 36 %, достатній – 50 %, середній – 14%, початковий – 0%.  Рівень навченості  становить 73 %, що на 17 % більше  результатів річного оцінювання. У 9-Б (вч.Лепська О.В.) результати   є такими: високий рівень – 23,5 %, достатній – 53 %, середній – 23,5%, початковий – 0%.  Рівень навченості  становить 66 %, що на 4 % більше  результатів річного оцінювання. Всі роботи виконано охайно, каліграфічно. Виправлень у роботах з використанням коректора не було. Типові помилки були  при  правопису прислівників та іменників із прийменниками (напроти, по вінця), слів іншомовного походження, спрощенні у словах (гігантська), переносі слів, написанні великої літери у власних назвах (Соборна площа, полтавська галушка).

21 учень написав диктанти на 1-2 бали вище річної оцінки,  1 на один бал нижче, інші – на рівні річної. Це свідчить про те, що  учні  серйозно підійшли до підготовки до свого першого іспиту.

Державну атестацію з математики (вч. Калініченко С.М. та Коваль Л.О. проходили 31 учень. З них високий рівень виявили 13 %, достатній 58 %, середній – решта 29 %.  Більша частина учнів має достатню підготовку, володіє навчальним матеріалом,  на практиці вміє використовувати набуті знання.  Майже усі учні добре справилися із тестовими завданнями І частини роботи. Але були допущені помилки при побудові графіків, розв’язуванні задач на рух, геометричних задач на комбінації фігур, знаходженні невідомих членів геометричної прогресії.     Рівень навченості  становить 60,5 %. Це свідчить про те, що вчителі    математики достатньо  добре підготували  дітей   до державної підсумкової атестації, а більшість учнів 9 класу  старанно до неї готувалися.

Під час державної підсумкової атестації з біології (учитель Ю.М.Ткаченко) високий рівень показали 29 %, достатній - 55%, середній – 16%). 15 учнів написали роботу на 1-2 бали вище річної оцінки,  3 -  на 1-2 бали нижче, інші – на рівні річної.

Рівень навченості  становить  70 %, що на 6,5 % вище в порівнянні із результатами річного оцінювання.

Частина учнів у відкритих питаннях не розкрили суть біологічних термінів і понять, допущено помилки у завданнях на послідовність і відповідність. ДПА показала, що  учні мають достатню підготовку, володіють навчальним матеріалом, вміють використовувати набуті знання на практиці.

В організації та проведенні ДПА, оформленні протоколів ДПА, виставленні оцінок за результатами ДПА  у класний журнал порушень не виявлено.    Результати ДПА на основі протоколів ДПА було занесено учням 9 класу у свідоцтва про базову  загальну  середню освіту.

Категорія: ДПА | Додав: shasholko
Переглядів: 324 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0