Субота, 20.04.2024, 05:46

Головна » Файли » ДПА

Результати ДПА у 9-х класах
26.07.2017, 10:09

Усього в 9-х класах було 37 учнів. Складали ДПА – 37 учнів. Звільнених від державної підсумкової атестації за станом здоров’я не було. Узагальнені результати атестації подані в таблиці:

№ п\п

Предмети

К-сть учнів

Рівень навчальних досягнень за рік

К-сть учнів, що проходили атестацію

Результати ДПА

15

2

0

Результати державної підсумкової атестації  з української мови (диктант)  (вч.Караманець Т.А.)  є такими: високий рівень – 40.5%, достатній – 40.5%, середній – 19%, початковий – 0%.  Рівень навченості  становить 73 %, що на 17 % більше  результатів річного оцінювання. Всі роботи виконано охайно, каліграфічно. Виправлень у роботах з використанням коректора не було. Типові помилки були  при  вживанні великої букви у назвах,  написанні дефіса, суфіксів –ечк-, -ичк-.

25 учнів написали диктанти на 1-2 бали вище річної оцінки,  інші – на рівні річної. Це свідчить про те, що  учні  серйозно підійшли до підготовки до свого першого іспиту.

Державну атестацію з математики (вч. Калініченко С.М. та Пешко В.М.) проходили 37 учнів. З них високий рівень виявили 24 %, достатній 54 %, середній – решта 22 %.  Більша частина учнів має достатню підготовку, володіє навчальним матеріалом,  на практиці вміє використовувати набуті знання.  Майже усі учні добре справилися із тестовими завданнями І частини роботи. Але були допущені помилки при піднесенні  одночлена до степеня, при скороченні дробів, при розв’язуванні геометричних задач з чотирикутниками.  Під час розв’язування завдань ІІ частини були допущені помилки під час розв’язування системи нерівностей, при спрощенні раціональних дробів, а також у задачах із арифметичною прогресією.  ІІІ частину  атестаційної роботи  виконували 8 учнів. Типовими помилками були наступні: не повне пояснення до розвязання текстової задачі, не послідовне розв’язання системи рівнянь з двома змінними.     Рівень навченості  становить 67 %. Це свідчить про те, що вчителі    математики достатньо  добре підготували  дітей   до державної підсумкової атестації, а більшість учнів 9 класу  старанно до неї готувалися.

Під час державної підсумкової атестації з біології (учитель Ю.М.Ткаченко) високий рівень показали 54%, достатній - 40,5%, середній – 5,4 %).

Рівень навченості  становить  82 %, що на 11,5 % вище в порівнянні із результатами річного оцінювання.

Більша частина учнів виконали завдання І частини на вибір однієї правильної відповіді , ІІ частини на визначення  послідовності та ІІ частини на вибір 3-х правильних відповідей з 7-ми запропонованих. Завдання IV частини (завдання відкритого типу) виконували більшість учнів. ДПА показала, що  учні мають достатню підготовку, володіють навчальним матеріалом, вміють використовувати набуті знання на практиці.

Категорія: ДПА | Додав: shasholko
Переглядів: 267 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0