У Піщанській гімназії з 07.11.16 по 11.11.16 проходив Тиждень української мови та словесності. Він відкрився загальношкільною лінійкою. Учні 9-х класів ( учитель Караманець Т. А.) розповіли присутнім цікаву інформацію про Нестора-Літописця та великих просвітителів - Кирила і Мефодія. П"ятикласники прочитали вірші про красу і велич рідної мови. 9 листопада старшокласники та вчителі долучилися до написання Всеукраїнського диктанту єдності "Україна на зламі тисячоліть". Бібліотекарі провели чудову літературно- музичну годину для 8-х, 9-х та 11 -х класів. Школярі не лише були слухачами , а й активними учасниками. Проведено також мовний конкурс ім. П. Яцика, де учні доводили, що вони вивчають і люблять рідну мову. Мова - це доля нашого народу, і вона залежить від того, як ревно ми всі плекаємо її.
![](/1novini/SAM_5117.jpg)
![](/1novini/SAM_5126.jpg)
![](/1novini/SAM_5142.jpg)
![](/1novini/SAM_5145.jpg)
![](/1novini/SAM_5160.jpg)
![](/1novini/14732360_241052279644073_7780761549965130633_n.jpg)
![](/1novini/SAM_5164.jpg)
![](/1novini/IMG_3845.jpg)
![](/1novini/IMG_3865-1-.jpg)
![](/1novini/IMG_3871-1-.jpg)
|